jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۷۱۶۴   ۲۹ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۵

حبیب رضایی، از بازیگران نمایش «کمی‌ بالاتر» به کارگردانی آروند دشت‌آرای آسیب دید و با وجود آسیب‌دیدگی از ناحیه زانو همچنان به ایفای نقش می‌پردازد.

این روزها اگر به تماشای نمایش «کمی بالاتر» آروند دشت‌آرای بنشینید، شاهد بازی حبیب رضایی همراه عصایی خواهید بود که در برخی صحنه‌های نمایش از آن استفاده می‌کند؛ اما باید بدانید که این عصا از اجزای اکسسوار صحنه نیست و دلیل آن آسیب‌دیدگی شدید حبیب رضایی از ناحیه پاست. قضیه از این قرار است که در آخرین روزهای تمرین نمایش «کمی بالاتر» پای حبیب رضایی بین سقف سالن و تابی که بازیگران روی آن می‌نشینند، قرار گرفت و زانوی او آسیب دید. این اتفاق برای دومین‌ بار در روزهای اولیه اجرا حین استفاده از تاب‌ها به عنوان ابزار تکنولوژیک اجرای این نمایش، تکرار شد و آسیب‌دیدگی پای حبیب رضایی بیشتر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر