jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۴۶۵۸۴   ۲۸ آذر ۱۳۹۰  |  ۲۱:۵۹

معاون وزیر نیرو:

آب گران نمی‌شود

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اعلام این‌ که وزارت نیرو به دنبال دستیابی به قیمت تمام شده آب است، گفت: ستاد هدفمندی یارانه‌ها تدبیر کرده است که فاز جدید افزایش قیمت آب در سال‌جاری اجرایی نشود.

محمدرضا عطارزاده در گفت‌وگو با مهر در این رابطه که آیا وزارت نیرو برای استفاده از منابع جدید ناشی از افزایش قیمت آب در فاز جدید قبل از پایان سال 90 پیش‌بینی‌هایی انجام داده است؟ اظهار کرد: وزارت نیرو همیشه در حال تلاش است که قیمت تمام‌شده آب را از مردم دریافت کند.

این مقام مسوول در وزارت نیرو تاکید کرد: ستاد هدفمندی یارانه‌ها تدبیر کرده است که فاز جدید افزایش قیمت آب در سال‌جاری اجرایی نشود، با این حال چیزی به صورت رسمی از سوی ستاد به وزارت نیرو اعلام نشده است.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا خاطرنشان کرد: این موضوع فقط در سخنان اخیر سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه‌ها مطرح شده است و ما نیز بر آن تاکید می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر