jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۴۶۰۱۶   ۲۵ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۷:۳۳

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد

میلان به آرسنال رسید

مراسم قرعه‌کشی دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و طی آن دو تیم آرسنال و میلان مقابل یکدیگر قرار گرفتند و زسکا مسکو سهم رئال مادرید شد.

 مراسم قرعه‌کشی دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا در سالن نیون کشور سوئیس با حضور میهمانان ویژه یوفا، بازیکنان سرشناس شاغل یا بازنشسته در جهان فوتبال حرفه‌ای و مربیان بزرگ و به نام فوتبال باشگاهی اروپا آغاز شد.
در میان میهمانان ویژه جای مقامات و بازیکنان باشگاه بارسلونا به خاطر حضور در جام باشگاه‌های جهان به میزبانی ژاپن خالی بود.

در حاشیه این مراسم صبح امروز مقامات کمپانی آدیداس به عنوان یکی از قدیمی‌ترین حامیان مالی یوفا و فیفا ضمن تمدید قرارداد خود با این دو سازمان قدرتمند ورزشی برای ۶ سال آینده و ثبت حضور رسمی در لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و سوپرجام اروپا از میشل پلاتینی لوح تقدیر و حکم مخصوص یوفا را دریافت کردند.

به گزارش سایت ورزش، بر اساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌های دو سیدبندی متفاوت از برنده‌ها و تیم‌های دوم به شرح زیر مقابل یکدیگر قرار گرفتند:

*لیون – آپوئل

*ناپولی – چلسی

*میلان – آرسنال

*باسل – بایرن‌مونیخ

*بایر لورکوزن – بارسلونا

*زسکا مسکو – رئال مادرید

*زنیت – بنفیکا

*المپیک مارسی – اینترمیلان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر