jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۴۴۹۵۵   ۲۰ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۲:۱۰

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از شکایت ایران از آمریکا به خاطر نقض حاکمیت ملی خبر داد و گفت: وزارت خارجه باید پیگیر این شکایت باشد.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، کاظم جلالی امروز یکشنبه در حاشیه مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به در اختیار گرفتن هواپیمای بدون سرنشین آمریکا گفت: در اختیار قرار گرفتن این هواپیمای پیشرفته نشان دهنده توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: آمریکا با اقدامات خود تمامیت ارضی و حاکمیت ایران و برخی از کشورهای دیگر را نقض می کند که در همین راستا شکایتی علیه آمریکا تنظیم و تحویل سازمان ملل متحد شد.

نماینده شاهرود خاطرنشان کرد: وزارت خارجه باید پیگیر شکایت ایران از امریکا باشد.

جلالی اضافه کرد: آمریکا همواره ایران را تهدید می کند اما ایران از این تهدیدات به عنوان فرصت استفاده می کند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

5 اولویت دولت جدید

5 اولویت دولت جدید

برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری 28 خرداد سال 1400 و پیروزی حجت‌ الاسلام رئیسی در این عرصه، مولد پرسش‌ها و دغدغه‌های اساسی و مهمی در مسیر حل‌وفصل معضلات جاری در کشورمان محسوب می‌شود. در این خصوص نکاتی وجود دارد که لازم است مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر