jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۳۰۸۶۲   ۰۴ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۴:۰۱

فرمانده مرزبانی ناجا:

عضو کلیدی پژاک کشته شد

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مورد وضعیت گروهک پژاک در مرزهای غربی کشور گفت: در حملات اخیر، پژاک متحمل تلفات و خسارات زیادی شده است و عناصر کلیدی این گروهک کشته شده‌اند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ذوالفقاری در حاشیه دهمین نمایشگاه ایپاس درباره وضعیت گروهک تروریستی پژاک با بیان اینکه این گروهک در چند روز اخیر تجاوزی به مرزهای داخلی کشور نداشته است، گفت: نیروهای مرزبانی و سپاه پاسداران در مرزهای کشور برای مقابله با گروهک تروریستی پژاک مستقر شده‌اند.

سردار ذوالفقاری گفت: با فشارهایی که در هفته‌های اخیر توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پژاک وارد کرده است گروهک پژاک در حال حاضر در موضع ضعف قرار گرفته است.

وی افزود: در حملات اخیر، پژاک متحمل تلفات و خسارات زیادی شده است و عناصر کلیدی این گروهک کشته شده‌اند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه یکی از عناصر کلیدی پژاک در منطقه «بانه» توسط ماموران سپاه کشته شد، گفت: این عضو گروهک در حال فرار به سمت مناطق مرزی بود که در منطقه «بانه» کشته شد.

وی با اعلام کاهش 20 درصدی قاچاق سوخت در مرزهای کشور از کاهش ورود موادمخدر از مرزهای میرجاوه، سراوان و بندرعباس خبر داد و گفت: مرزهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، میرجاوه و شمال سیستان و بلوچستان در وضعیت مناسبی قرار دارد.

سردار ذوالفقاری همچنین در خصوص انسداد مرزها در جنوب شرقی کشور نیز گفت: نصب سیم خاردار و احداث برجک و پاسگاه در منطقه سراوان و انتهای مرز جنوبی سراوان بزودی به اتمام می‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر