jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۵۸۰۸ ۲۲ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۱

شورای صدور پروانه نمایش با ساخت فیلم نارنجی‌پوش به تهیه‌کنندگی و کارگردانی داریوش مهرجویی موافقت کرد. این فیلم در ژانر اجتماعی و با موضوع محیط‌زیست ساخته خواهد شد. / ایسنا

بازسازی فیلم کره‌ای از سوی اسپایک لی

«اسپایک لی» کارگردان مطرح آمریکایی که به خاطر فیلم‌های معترضانه‌اش درباره وضعیت سیاهپوستان آمریکا شهرت دارد، بازسازی فیلم جنجالی «پیر پسر» را بر عهده گرفت. این فیلم پیش از این در سال 2003 میلادی توسط یک کارگردان کره‌ای ساخته شده بود. این فیلم داستان زندگی مردی را روایت می‌کند که 15 سال بدون هیچ توضیحی دریک سوئیت حبس می‌شود. او آزاد‌شده و با به‌دست آوردن پول و امکانات لازم در پی کشف این است که بفهمد چه کسی زندگی‌اش را نابود کرده تابتواند از او انتقام بگیرد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر