پس از 18 سال

قاتل فراری دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری یک قاتل فراری پس از 18 سال خبر داد.
کد خبر: ۴۰۷۷۶۲

به گزارش فارس، رضا محمدی یگانه دوشنبه شب در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: قاتل «غ ـ ب» در سال 72 به دلیل اختلافات ملکی «الف ـ الف» را در دشتستان با اسلحه به قتل رساند و متواری شد و ماموران نیروی انتظامی موفق شدند این قاتل در حالی که قصد ورود به بوشهر را داشت، شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: همچنین در دو ماه گذشته ماموران انتظامی استان بوشهر دو قاتل فراری که در سال 84 در یکی از شهرهای دشتستان متهم به قتل شده بودند خود را به پلیس معرفی کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دلیل اصلی این قتل اختلافات خانوادگی بوده و دو برادر به نام‌های «ب» و «د» با نام خانوادگی (ر) شخصی به نام ک ـ ی را به قتل رسانده بودند و با پیگیری‌های متعدد خانواده مقتول و بررسی‌های پلیس، خود را به پلیس معرفی کردند.

وی همچنین از کشف بیش از 920 کیلوگرم تریاک در بوشهر طی یک هفته گذشته خبر داد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: دو شب گذشته در ایستگاه شهید مصطفی خمینی (ره) جنوب استان، ماموران نیروی انتظامی به یک دستگاه پژو مشکوک شده و مورد بازجویی قرار دادند.

محمدی ‌یگانه گفت: پس از بررسی‌ها مشخص شد فرد قاچاقچی، مواد مخدر را از شرق کشور بارگیری کرده و با حضور خانواده خود قصد داشته این مواد را وارد استان کند اما با تیزبینی ماموران نیروی انتظامی 90 کیلوگرم تریاک از این خودرو کشف شد.

وی افزود: همچنین در هفته گذشته از یک دستگاه پراید که از استان‌های همجوار مواد مخدر جاسازی کرده و قصد ورود به استان بوشهر را داشت 20 کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: اواخر اردیبهشت ماه نیز ماموران انتظامی از یک اتوبوس که از بندرعباس عازم خوزستان بود 169 کیلوگرم حشیش و 46 کیلوگرم تریاک کشف کردند. راننده اتوبوس با همدستی دو فرزند خود تلاش داشتند این محموله را به خوزستان برسانند که موفق نشدند ضمن اینکه یک پژو 405 نیز این اتوبوس را اسکورت می‌کرد و برای رد گم کردن مقداری پوشاک نیز در صندوق ماشین جاسازی کرده بود.

محمدی ‌یگانه گفت: در این عملیات در مجموع شش قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: در مجموع در دو ماه گذشته بیش از 620 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که بیشترین آن تریاک، حشیش و شیشه بوده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها