jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۸۸۸۷ ۱۰ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

متاسفانه نتایج تحقیقات گاهی در عمل شکل دیگری دارد، مثلا اگر در خبر قبلی خواندید که با کت و شلوار پوشیدن مربی، احتمال برد تیم زیادتر می‌شود ، بهتر است این را هم بخوانید که رونالدو با پوشیدن پوشک در یک بازی 5 گل زده است.

مدت زیادی از اعلام کناره‌گیری رونالدو از فوتبال نمی‌گذرد ولی همبازی‌ها و مربیان این بازیکن مریخی شروع به بیان خاطرات تلخ و شیرینشان از این مهاجم مستعد برزیلی کرده‌اند.

ازجمله این مربیان واندرلی لوکزامبورگو است که در گفت‌وگویی با روزنامه نیویورک دیلی‌نیوز به بیان خاطره‌ای جالب پرداخته است. او در هشتمین دوره مسابقات کوپا آمریکا در سال 1999 مربی برزیل بود و با برزیل برای ششمین بار قهرمان این مسابقات شد. «رونالدو اضافه وزن زیادی داشت و ما از هر شیوه‌ای برای کاهش وزن او استفاده می‌کردیم. دکتر تیم به او دارویی به نام زنیال می‌داد که موثر بود، اما فعالیت کلیه‌های او را افزایش داده بود و ما برای این که در میانه‌های بازی مشکلی برای او پیش نیاید، او را ناچار کردیم تا از پوشک استفاده کرده و با خیال راحت بازی کند. طبیعی بود که او در حین بازی راحت نباشد، اما حتی با این پوشک‌ها هم او 5 گل به ثمر رساند و درکنار ریوالدو جام را برای برزیل به همراه آوردند.»/ رویترز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر