jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۸۵۰۳ ۰۸ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

اگر تنها استفاده شما از رایانه، بازی کردن با آن است و به اصلاح خودمان بازی‌خور هستید این هفته پیشنهاد خوبی برای شما آماده کرده‌ایم: نرم‌افزار قدرتمند Game Jackal که مخصوص بازی‌خورها است.

این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا بازی‌ها را بدون نیاز به سی‌دی یا دی‌وی‌دی آنها اجرا کنید. فرض کنید یک بازی جدید را از دوستتان قرض گرفته‌اید و می‌خواهید برای یک هفته آن را بازی کنید. دوست شما هم سی‌دی یا دی‌وی‌دی بازی را برای یک روز به شما قرض داده است! به نظر شما بدون در اختیار داشتن سی‌دی یا دی‌وی‌دی بازی قادر به اجـــرای آن خواهید بود؟ نرم‌افزار فوق این مشکل را برای شما حل می‌کند. همچنین اگر حتی دیسک‌های بازی مخصوص خودتان باشد و همیشه نیز آنها را در اختیار داشته باشید باز هم پیشنهاد می‌کنیم از این برنامه استفاده کنید، چرا که قرار دادن مداوم دیسک‌ها در درایو نوری دستگاه و استفاده بیش از حد از آنها نه‌تنها درایو نوری دستگاه شما را ضعیف می‌کند، بلکه دیسک شما نیز به مرور زمان فرسوده و غیرقابل استفاده خواهد شد. در این‌گونه موارد نیز Game Jackal می‌تواند بهترین راه‌حل باشد تا نه تنها نیازی به تعویض دیسک‌های مختلف نداشته باشید، بلکه دیسک‌های بازی شما برای همیشه سالم و نو باقی می‌مانند.استفاده از این نرم‌افزار بسیار ساده است و پیچیدگی‌های روش‌های دیگر همچون درایو مجازی را نیز به همراه ندارد.نرم‌افزار فوق با قابلیت اجرا در نسخه‌های 32 و 64 بیتی سیستم عامل ویندوز از لینک زیر قابل دریافت است:

http://static.slysoft.com/SetupGameJackal.exe

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر