jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۶۴۴۶   ۲۷ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۱

شخصیت منفی این هفته زنی است به رغم این‌که فقط تا کلاس پنج دبستان درس خوانده ادعا می‌کرد پزشک است. او به غیر از جعل عنوان، جرم دیگری هم انجام داده و به بهانه ارتباط با ارواح و اجنه از طعمه‌هایش کلاهبرداری می‌کرد.

 یکی از شاکیان این زن می‌گوید: من و همسرم سال‌ها قبل، ازدواج کردیم اما بچه‌دار نمی‌شدیم و معالجات هم فایده‌ای نداشت تا این‌که در شهریار با خانم دکتر سرشناسی آشنا شدیم و سراغ او رفتیم.

 این زن گفت، علم پزشکی درباره درمان ما کاری نمی‌تواند بکند. با این حال در ازای یک میلیون تومان دستور ویژه‌ای داد که حداکثر در 2 ماه جواب می‌داد. هفته اول فقط دنبه چرخ‌کرده و عسل خوردیم و بعد از آن نوبت به کوکوی تخم مرغ و نخود رسید، اما پس از دو ماه به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم.

وقتی این راه هم بی‌نتیجه ماند بار دیگر سراغ وی رفتیم و او باز هم از ما پول گرفت؛ اما بالاخره فهمیدیم همه ادعاهایش دروغ است اما او تهدید کرد اگر علیه‌ وی شکایت کنیم با کمک اجنه و ارواح ما را نابود خواهد کرد.

 با وجود این تصمیم گرفتیم از او شکایت کنیم. این زن اکنون به حکم دادگاه تجدیدنظر استان تهران به حبس محکوم شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر