jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۶۴۴۶ ۲۷ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۱

شخصیت منفی این هفته زنی است به رغم این‌که فقط تا کلاس پنج دبستان درس خوانده ادعا می‌کرد پزشک است. او به غیر از جعل عنوان، جرم دیگری هم انجام داده و به بهانه ارتباط با ارواح و اجنه از طعمه‌هایش کلاهبرداری می‌کرد.

 یکی از شاکیان این زن می‌گوید: من و همسرم سال‌ها قبل، ازدواج کردیم اما بچه‌دار نمی‌شدیم و معالجات هم فایده‌ای نداشت تا این‌که در شهریار با خانم دکتر سرشناسی آشنا شدیم و سراغ او رفتیم.

 این زن گفت، علم پزشکی درباره درمان ما کاری نمی‌تواند بکند. با این حال در ازای یک میلیون تومان دستور ویژه‌ای داد که حداکثر در 2 ماه جواب می‌داد. هفته اول فقط دنبه چرخ‌کرده و عسل خوردیم و بعد از آن نوبت به کوکوی تخم مرغ و نخود رسید، اما پس از دو ماه به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم.

وقتی این راه هم بی‌نتیجه ماند بار دیگر سراغ وی رفتیم و او باز هم از ما پول گرفت؛ اما بالاخره فهمیدیم همه ادعاهایش دروغ است اما او تهدید کرد اگر علیه‌ وی شکایت کنیم با کمک اجنه و ارواح ما را نابود خواهد کرد.

 با وجود این تصمیم گرفتیم از او شکایت کنیم. این زن اکنون به حکم دادگاه تجدیدنظر استان تهران به حبس محکوم شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر