jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۸۵۵۶۲   ۲۶ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۳۵

مربی پرتغالی مشکلات خانوادگی را بهانه کرد

کرش به ایران نمی‌آید

حضور کارلوس کرش مربی پرتغالی روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران منتفی شد.

به گزارش ایسنا، کارلوس کرش مربی پرتغالی که نامزد اصلی هدایت تیم ملی فوتبال ایران بود، شب گذشته پاسخ منفی خود مبنی بر نپذیرفتن سرمربی گری تیم فوتبال ایران را اعلام کرد

کرش شب گذشته با ارسال ایمیلی به عباس ترابیان سرپرست کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال اعلام کرد به دلیل مشکلات خانوادگی قادر به حضور در ایران و پذیرفتن هدایت تیم ملی نخواهد بود.

این مربی پرتغالی دوشنبه هفته گذشته برای بازدید از کشور ایران، امکانات فوتبال و دیدار و گفتگو با مسوولان فدراسیون وارد تهران شده بود و مذاکراتی را انجام داده و حتی بازی ایران برابر روسیه را از نزدیک تماشا کرده بود و در حالی که مدیران فدراسیون منتظر پاسخ نهایی کرش بودند این مربی شب گذشته پاسخ منفی خود را اعلام کرد تا تیم ملی همچنان بدون سرمربی بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر