jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۴۸۰   ۲۳ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۲

تصویربرداری فیلم تلویزیونی «آقای زرنگ» به پایان رسید.تصویربرداری فیلم تلویزیونی «آقای زرنگ» به کارگردانی اکبر صادقی چهارشنبه گذشته در لوکیشنی حوالی میدان مادر به پایان رسید. بابک برجسته و علی ابوالحسنی، بازیگران سکانس پایانی این تله‌فیلم بوده‌اند.

فتحعلی اویسی، رضا داوودنژاد، رضا بنفشه‌خواه، علی ابوالحسنی، نفیسه روشن، افشین سنگ‌چاپ، مهوش وقاری، گیتی معینی، مریم آهن‌خای، پروین میکده با حضور عباس محبوب و بابک برجسته به همراه هنرمند نوجوان نیما کهریزی از بازیگران اصلی «آقای زرنگ» هستند.

این تله‌فیلم یک طنز موقعیت است و داستان زندگی فرزاد (بابک برجسته) جوانی 30 ساله را روایت می‌کند که بیکار است. او به دنبال ازدواج است و دوست دارد ازدواج کند. پدرش که کارگاه آهنگری دارد پیشنهاد کار به او می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر