jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۳۸۰۸۱۱   ۳۰ دی ۱۳۸۹  |  ۱۵:۲۸

جهانگیرزاده به جام جم آنلاین خبر داد

پیگیری استیضاح وزیر راه

یکی از طراحان استیضاح حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری گفت: طرح استیضاح بهبهانی با 20 امضا تحویل هیأت رئیسه مجلس شد و در جلسه روز یکشنبه این طرح را پیگیری خواهیم کرد.

جواد جهانگیرزاده نماینده ارومیه در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اعلام این خبر افزود:در پی سقوط هواپیمای مسافربری پرواز تهران - ارومیه  در روز 19 دی و جان باختن 78 نفر از هموطنانمان در این سانحه هوایی، نمایندگان استان آذربایجان غربی تصمیم گرفتند تا طرح استیضاح حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری را تقدیم هیأت رئیسه مجلس کنند.

وی افزود: این استیضاح که روز چهارشنبه تقدیم هیأت رئیسه مجلس شده است دارای چندین محور است.

یوسف اسدی- خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اختلافات با تعامل قابل حل است

اختلافات با تعامل قابل حل است

قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ ها، تامین‌کننده منافع ملی کشور است. البته باید این را هم در نظر داشته باشیم که منافع ملی کشور زمانی تامین می‌شود که در کشور میان مسؤولان هم‌صدایی و میان مردم وحدت وجود داشته باشد. چرا که یکی از مولفه‌های قدرت و امنیت کشور وحدت کلمه میان مردم و همصدایی مسوولان است.

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

با توجه به اظهارنظر اخیر آقای عراقچی، معاون وزیر خارجه کشورمان مبنی بر بررسی پیشنهاد حضور ایران در نشست غیررسمی با حضور آمریکا باید گفت به هیچ‌وجه نباید هیچ‌گونه مذاکره‌ای چه در سطح رسمی و چه در سطح غیررسمی با حضور آمریکا انجام شود.

بی‌اثری رفتارهای نمادین

بی‌اثری رفتارهای نمادین

همزمان با افزایش تحرکات دیپلماتیک و وعده‌های جدید از سوی غرب، ایران باید به‌عنوان یک الزام استراتژیک، اقداماتی را که در قالب قانون رفع تحریم‌ها شروع کرده به‌صورت کامل ادامه دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر