jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۰۴۲۵   ۲۶ دی ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۶

برادر احمد عزیزی با اشاره به وخامت حال این شاعر، گفت: اگر می‌خواهند او زنده بماند، باید عملش کنند. جهانگیر عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ وضعیت این شاعر که از اواخر سال 86 در بستر بیماری است و جراحی تراشه‌ تنفسی‌ او گفت: فقط می‌توانم بگویم تراشه‌ای که در گلوی او هست، روز به روز دارد گوشت اضافه‌ بیش‌تری می‌آورد و این تنگی تراشه باعث می‌شود گلوی او هم تنگ شود؛ بنابراین اگر می‌خواهند او زنده بماند، باید عمل شود؛ زیرا حالش روزبه‌روز رو به وخامت می‌رود. عزیزی پیش‌تر، برای عمل باز تراشه‌ تنفسی به بیمارستان مسیح دانشوری تهران منتقل شد و در پی عمل لیزردرمانی که موفقیت‌آمیز نبود، به کرمانشاه بازگردانده شد.

احمد عزیزی 15 اسفندماه سال 86 به کما رفت و همچنان در بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه بستری است. این شاعر متولد چهارم دی‌ماه سال 1337 در سرپل ذهاب کرمانشاه است و از آثارش به «کفش‌های مکاشفه»، «شرجی آواز»، «باغ تناسخ»، «ترجمه زخم»، «باران پروانه»، « رودخانه رؤیا»، «ملکوت تکلم» و «سیل گل سرخ» می‌توان اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر