آخـر هفـتـه از تـلـویـزیـون ببینید

زیرآب، طلوع دوباره، اسکیلیگ ...

در روزهای پایانی هفته چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه 11،10و12 آذرماه ، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی«زیرآب»، « بامن حرف بزن»، «یک زندگی تازه»، «بدون پشیمانی» ،« با من مهربان باش» ، «سه قهرمان» ، «گجنی» ، « تباهی» ، «یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر» ، «اسکیلیگ» ، «مکافات عمل ( بومرنگ)» ،«زخم های کهنه»، « پدرم و پسرم» ، «طلوع دوباره» و«انگشت» ازشبکه‌هــای یک ، دو، سه ، چهــار، تهــران و سیمای استان ها پخش می‌شـود.
کد خبر: ۳۶۹۷۲۹

شـبـکـه یــک

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « زیرآب » محصول سال 2002 آمریکا به کارگردانی دیوید تهی پنجشنبه 11 آذرماه ساعت 22 ازشبکـه یک سیما پخش می شود .

درخلاصه داستان فیلم آمـده : یک زیر دریایی درحین یک عملیات جنگی بعد ازمنهدم کردن یک کشتی بیمارستانی به‌ جای کشتی ‌دشمن ، درمنطقه‌ای درحوالی مثلث برمودا ، درگیر ماجراهای عجیبی می شود که حوادثی را بدنبال دارند .

فیلم تلویزیونی « بامن حرف بزن » به کارگردانی و تهیه کنندگی سیدمجتبی یاسینی جمعه 12 آذر ماه ساعت 15 ازشبکه  یک سیما روی آنتن می رود .

داستان فیلم ازاین قراراست که: پدری باتنهادخترش که ناشنوا می باشد به کار پرورش ماهی مشغول است .تا اینکه یکی ازکارگران در اثر برق گرفتگی به کما می رود وپدر به زندان می افتد و دختر ناشنوا به عنوان تنها حامی پدرمی خواهد از او دفاع کند.
بهزادفراهانی ،مریم کاظمی، محمد حاتمی ،کریم اکبری مبارکه ،محمداسدی ،نوید پهلوان،منیرحسین زاده ،فرحناز رستمی، پریا پرکار و همچنین هنرمند ناشنوا الیکا کشاورز در فیلم تلویزیونی « بامن حرف بزن » بازی کرده اند.

شـبـکـه دو

فیلم سینمایی « یک زندگی تازه » چهارشنبه 10 آذرساعت21 ازشبکه دو سیما پخش می شود.

دراین فیلم خواهید دید: جین هی دختر کوچکی است که پس ازفوت والدینش به همراه یکی از اقوامش زندگی می کند و زندگی کودکانه زیبایی را دارد. دراین میان خانواده سرپرست او به دلیل مشکلات فراوان او را به نوانخانه می سپارند. جین هی درابتدا فکرمی کند که برای مدت کوتاهی درآنجا است وآنها یک روزبه دنبال اومی‌آیند،ولی خیلی زود متوجه اشتباهش می شود.
سای ران کیم ،دو یئون پارک و آه سونگ کو درفیلم سینمایی « یک زندگی تازه » به کارگردانی اونی لیکامته وتهیه کنندگی جان دانگ لی محصول سال 2009 کشورهای فرانسه و کره بازی کرده اند .    

شبکه دو پنجشنبه 11 آذرمــاه ساعت 45/23 فیلم سینمایی « بدون پشیمانی » را برای پخش در نظر گرفته شده است .

دراین فیلم خواهید دید: جسی پلیس میانسالی است که به دلیل یک اشتباه از کارش معلق شده و بعد ازجدا شدن ازهمسرو پسرش در کلبه ای خارج ازشهرزندگی می کند. دراین میان یک سارق به صاحب یک فروشگاه حمله کرده و بعد از ضرب و شتم او پا به فرار می گذارد و از طرفی مردی به نام جان کِلی در یک پارکینگ عمومی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و کشته می شود. با نبود هیچ سر نخی هیلی همکار قدیمی جسی، از او می خواهد تا به عنوان مشاور در حل این معما وی را همراهی کند.
تام سلک ،کتی باکر و استفان مک هانی درفیلم سینمایی « بدون پشیمانی » به کارگردانی رابرت هارمون و تهیه کنندگی استیون جی برنارد من به ایفای نقش پرداختند .

فیلم تلویزیونی « با من مهربان باش » جمعه 12 آذرمـاه ساعت 45/17 ازشبکه دو سیما پخش می شود.

فیلم روایت داستان دو جوان عقب افتاده ذهنی و حرکتی است که در دو خانواده متفاوت ازلحاظ اقتصادی زندگی می کنند. پدرهای هر دو پسر پارچه فروشند، اما یکی از آنها عمده فروش است و دیگری به صورت خرده فروشی و دست فروشی به این کار اشتغال دارد.
اصغر نقی زاده، سیاوش طهمورث و افسانه ناصری درفیلم تلویزیونی « با من مهربان باش » به کارگردانی امیر حسین کلهر و تهیه کنندگی یاشارسربلند به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده اند .

شـبـکـه ســـه

فیلم سینمایی « سه قهرمان» پنجشنبه 11 آذرمـاه ساعت30/19ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: سه مبارز وارد شهر می شوند و می بینند که مردم از ظلم حاکم در سختی و ناراحتی زندگی می کنند. آنها با مردم  صحبت می کنند و آنها را تشویق به  اتحاد و همبستگی می نمایند ، سپس با کمک مردم بر علیه حاکم ظالم به نبرد می پردازند.
فیلم‌ سینمایی « سه قهرمان » محصول سال 1974 هنگ کنگ می‌باشد.

صبح جمعه 12 آذرماه ساعت 30/9 فیلم سینمایی « گجنی » محصول کشورهندوستان ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود.

دراین فیلم خواهید دید: دختری که دررشته پزشکـی مشغول تحصـیل می¬باشد. هنـگام انجام پروژه‌های درسـی خود با پرونده‌ای مواجـهه می شود که فردی براثر ضرباتی که به سرش وارد شده دچار فراموشـی بوده که فقط برای مدت 15 دقیقه می تواند وقایع را درحافظه کوتاه مدت خود نگه دارد .

شـبـکـه چـهــار

فیلم تلویزیونی « تباهی» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل چهارشنبه 10 آذرساعت 20/13 ازشبکه چهارسیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی امیرآقایی ، ساره بیات و شاهرخ فروتنیان می بینیم :سعید دکتر جوانی به دنبال گم شدن همسرش به پلیس مراجعه می کند. این ماجرا تا آنجا پیش می رود که پلیس به خود دکتر مشکوک می شود.

فیلم تلویزیونی « یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر» به کارگردانی حجت قاسم زاده پنجشنبه 11 آذرماه ساعت 35/10 ازشبکه چهارسیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم بابازی همران احمدی می بینیم : زوجی جوان درخانه کوچکی به تازگی سکونت یافته اند که باید همان شب پول پیش خانه را به صاحب خانه بدهند. آنها باید یک و نیم میلیون تومان جور کنند و تماشاگرشاهد تلاش آنها برای بدست آوردن این پول است. این زوج جوان هر دو دانشجوهستند و به سختی کارمی‌کنند. پسردریک آژانس به عنوان راننده مشغول کار است. او حتی درشرایطی قرار می گیرد که می تواند از راه خلاف و به سادگی پول را بدست آورد، اما چنین کاری نمی کند. بالاخره پدرصاحب آژانس که این زوج را می شناسد از سرخیرخواهی پول را به آنها قرض می دهد.

فیلم سینمایی « اسکیلیگ » پنجشنبه 11 آذرساعت 40/15 ازشبکه چهارسیما پخش می‌شــود.

داستان درمورد پسرنوجوانی به نام مایکل است که به همراه پدر و مادرش به خانه قدیمی و کاملا کهنه‌ای درحومه شهرنقل مکان می کنند. مادرمایکل بارداراست و نوزاد متولد شده دارای ناراحتی قلبی است و امیدی به زنده ماندن او نیست. این موضوع شرایط پدر و مادرمایکل را به هم ریخته است. درهمین حین مایکل درانزوای خود به کلبه کوچک و مخروبه ای درنزدیکی خانه پناه می برد .
تیم روت و جان سیم درفیلم سینمایی « اسکیلیگ » به کارگردانی آنابل جانکل محصول سال 2009 انگلستان بازی کرده اند .

فیلم سینمایی «مکافات عمل ( بومرنگ) » به کارگردانی الیا کازان و با بازی دانا اندروز، جین وایت ، لی جی کاب و آرتورکندی جمعه 12 آذرساعت 30/20 درقالب برنامه « سینما 4» ازشبکه چهارسیما روی آنتن می رود .

درخلاصه داستان فیلم می بینیم : شبی یک پیرمردی محبوب و آرام درحال پیاده روی در خیابانی هدف گلوله قرار می گیرد و کشته می شود. قاتل ازصحنه می گریزد ولی چند نفرکم و بیش چهره او را دیده‌اند.
فیلم سینمایی « مکافات عمل ( بومرنگ )» محصول کشورآمریکا درسال 1948 ساخته شده است .

شـبـکـه تــهــران

فیلم سینمایی «  باراضافه » به کارگردانی مارکوبرامبیلا چهارشنبه 10 آذر ساعت 30/13ازشبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : امیلی دختریک تاجربسیارثروتمند ومشهوراست که به خاطربی توجهی های پدرش به او و نیاز وی به جلب توجه پدرش دست به شیطنت های خطرناکی می زند. آخرین اقدام اوصحنه سازی گروگان گیری خودش است. امیلی باتغییرصدایش به پدرش تلفن می زند وخبرگروگان گرفته شدن خودش رامی دهد ودرازای آزادیش یک میلیون دلارطلب می کند سپس دست وپای خودرابسته به درون صندوق عقب ماشین گران قیمت اش می خزد .
آلیشیاسیلورستون و بنچیودل تورتورو درفیلم سینمایی « باراضافه » محصول1997 آمریکا در ژانر کمدی، اکشن، پلیسی و هیجانی  ایفای نقش کرده اند .

فیلم سینمایی « ارباب کتابها  » به کارگردانی سائول بلینک آف الیوت ام بور پنجشنبه 11 آذر ساعت 30/13ازشبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : داستان پسری است که به آمار علاقه وافری دارد. او برای تحقیق وارد یک کتابخانه می شود و در آنجا از طریق یک طوفان فانتزی وارد یک دنیای تخیلی و فانتزی شده و باید موانع مختلفی را طی کند تا به دنیای واقعی برگردد.
مککالی کالکین، کانان جی هاول، آلکسیز کیرشانر، جسیکا کیرشانر درفیلم سینمایی « ارباب کتابها  » محصول 1994آمریکا، در ژانر انیمیشن، خانوادگی ایفای نقش کرده اند .

فیلم سینمایی «  زخم های کهنه » به کارگردانی اندرزی وارت کوواک چهارشنبه 10 آذر ساعت 30/22ازشبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : اوری بوید یک گروهبان پلیس است که درسوء قصد به جان فرمانداردر موضوع دخالت کرده و فرماندار را از بالای پل به رودخانه پرتاب می کند و بدین ترتیب او را از مرگ حتمی نجات می دهد . ولی در اداره پلیس به جای این که او را تشویق کنند مورد مواخذه قرار می دهند .
استیون سیگال ، پی . ام . ایکس و ایسایاه واشنگتن درفیلم سینمایی « زخم های کهنه » محصول سال 2001 کشورهای آمریکا و استرالیا در ژانر کمدی، اکشن، پلیسی و هیجانی  ایفای نقش کرده اند .

فیلم سینمایی « پدرم و پسرم» به کارگردانی کـاگـان ایــرماک 40 دقیقه روزجمعه 12 آذرماه از شبکه تهران پخش می شود .

درخلاصه داستان فیلم آمده: مرد جوانی به نام صادق به دختری از اهالی روستایشان علاقمند است؛ ولی وقتی نمی تواند با او ازدواج کند،علیرغم مخالفتهای  پدرش، به شهرمی رود و با دختری شهری ازدواج می کند. آنها زندگی خوبی دارند، وهمسرش باردار است. یکی ازشبها وقتی صادق دیر وقت خسته و درمانده از کار روزانه وارد منزل می شود،همسرش دچار درد زایمان می شود و صادق هر چقدرتلاش می کند که وی را به بیمارستان برساند و یا حداقل کسی را برای کمک صدا بزند موفق نمی شود، وهمسرش موقع تولد فرزندشان میمیرد. دادگاه صادق   را به اتهام بی مبالاتی به خانواده اش، به زندان محکوم می کند.
ستین تکیندور، فیکرت کاسکان، حمیرا وسریف سزر درفیلم سینمایی « پدرم و پسرم» محصول سال 2005 ترکیه در ژانردرام و خانوادگی به ایفای نقش پرداختند .

فیلم سینمایی « طلوع دوباره» محصول سال 2003 آمریکا ،به کارگردانی مایکل لندون جی آر ساعت 30/13 روز جمعه 12 آذرماه ازشبکه تهران پخش می شود .

داستان فیلم با بازی کاترین هیجل و دیل مید کیف درمورد پزشک جوانی است که برای رسیدگی به مردم روستایی دور افتاده ، عازم سفرمی شود . در اثر حادثه ای همسرش را از دست می دهد و به تنهایی به روستا می رسد . او درآنجا با مردی آشنا می شود که یک دختر کوچک دارد و به تازگی همسرش را از دست داده است .

سـیـمــای اسـتــان هــا

فیلم سینمایی « انگشت» به کارگردانی توماس بان جمعه 12 آذرماه ساعت 30/13 از سیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : دریک رستوران یک انگشت پیدا می شود. پلیس دنبال صاحب آن می‌گردد که متوجه می‌شود مربوط به فردی است که رقیب یک زن صاحب رستوران می باشد .
فیلم سینمایی « انگشت» با بازی میروسلا و نمک ویولی مایکه فیتزمحصول سال 2006 آلمان در ژانر پلیسی ساخته شده است .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها