jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۳۳۲۶۰۰ ۱۷ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۷:۴۱

وزیر بازرگانی با بیان اینکه تامین گوشت قرمز مورد نیاز تهران از روز یکشنبه آغاز شده است، اعلام کرد به زودی قیمت گوشت قرمز متعادل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی غضنفری امروز دوشنبه در حاشیه نشست صبحانه کاری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در جمع خبرنگاران گفت: نیاز گوشت تهران از استانهای دیگر تامین می شود، ضمن اینکه با شیوع بیماری تب برفکی ، سازمان دامپزشکی انتقال دام زنده را از استانهای مختلف و یا خارج از کشور ممنوع کرد که این اقدام در کاهش ورود دام به تهران موثر بود.

وی در عین حال اظهارداشت: ما در مرحله نخست از استانهایی که مازاد دام زنده دارند و در مراحل بعد در صورتی که در داخل امکان تأمین نباشد نیاز به گوشت قرمز را به ویژه در تهران با واردات رفع خواهیم کرد.

خبرنگاری از غضنفری پرسید آیا طبق خواسته مجلس شورای اسلامی سطح روابط تجاری با دولتهایی مانند انگلیس کاهش می یابد؟ که وی پاسخ داد: سیاست دولت، توسعه روابط با همه کشورها به جز رژیم صهیونیستی است.
 
وی تاکید کرد: اگر نیاز باشد دولت بین اهداف سیاسی و اهداف اقتصادی همسویی ایجاد کند این کار به صورت موقت ممکن است صورت گیرد اما فراگیر نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر