jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۱۸۰۷۷   ۲۹ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۱:۰۳

تیم فوتبال ذوب آهن با پیروزی برابر شاهین بوشهر باید در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام حذفی به مصاف استیل آذین برود.

به گزارش مهر، شاگردان منصور ابراهیم زاده که در لیگ برتر عنوان دومی جدول را به خود اختصاص داده اند، عصر جمعه در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی به مصاف تیم فوتبال شاهین بوشهر رفتند.

در این دیدار که در ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر و در حضور بیش از 5 هزار تماشاگر برگزار شد، تیم فوتبال ذوب آهن با نتیجه 3 بر 1 حریف خود را شکست داد.

محمد مصنوری در دقیقه 33 از روی نقطه پنالتی ، ایگور کاسترو در دقیقه 35 و سیدمحمد حسینی در دقیقه 71 برای ذوب آهن گل زدند و ایوان پتروویچ در دقیقه 62 از روی نقطه پنالتی تنها گل شاهین بوشهر را به ثمر رساند.

تیم فوتبال ذوب آهن با پیروزی برابر شاهین به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد و باید برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم فوتبال استیل آذین برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر