jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۶۲۲۶   ۱۶ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

انجام محاسبات پیچیده ریاضی توسط ماشین حساب‌های معمولی امکان‌پذیر نیست. اگر دانشجو هستید و برای انجام محاسبات پیچیده خود به یک ماشین حساب مهندسی نیازمندید، پیشنهاد می‌کنیم به‌جای صرف هزینه برای خرید یک ماشین‌حساب یا دستگاهی مانند آن، نرم‌افزار Scabery Expression Calculator را روی رایانه خود نصب کنید.

این نرم‌افزار یک ماشین حساب بسیار حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که علاوه بر روش کار بسیار ساده‌تر و سریع‌تر امکانات بیشتری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. ذخیره محاسبات صورت گرفته و فراخوانی آن‌ها در مواقع نیاز، امکان ذخیره تعداد بی‌شمار متغیر، امکان تغییر در ظاهر نرم‌افزار، تبدیل انواع واحدها به یک‌دیگر و... برخی از ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

این نرم‌افزار همزمان با سیستم‌عامل به‌طور خودکار اجرا می‌شود و هر زمان به آن نیاز داشته باشید می‌توانید از کنار ساعت ویندوز دوبار روی آیکون آن کلیک کنید تا برنامه باز شود، همچنین می‌توانید از هر برنامه و در هرجایی از ویندوز با فشردن کلیدهای ترکیبی Alt+Ctrl+Enter نیز به محیط نرم‌افزار دست یابید. برای دانلود نسخه 30 روزه این نرم‌افزار می‌توانید به سایت زیر مراجعه کنید:

http://www.scabery.com

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر