ورامین - خبرنگار جا‌م‌جم: در پی شکایت فردی به آگاهی شهرستان ورامین مبنی بر سرقت اموال منزلش، ماموران انتظامی اقدامات خود را در این ارتباط آغاز کردند. فرمانده انتظامی شهرستان ورامین در این خصوص به خبرنگار ما گفت: با پیگیری‌های انجام شده و سرنخ‌های به دست آمده، متهم به هویت علی‌اکبر (معروف به اکبر سیاه) از سوی نیروهای پلیس شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۲۹۹۲۴۷

سرهنگ ایرج قاسم‌آبادی اظهار کرد: متهم که از سارقان حرفه‌ای است با استفاده از میله‌ای کلنگی شکل، در را می‌شکسته و اقدام به دزدی می‌کرده است.

قاسم‌آبادی افزود: در بازجویی‌ها مشخص شد وی با 2 نفر از همدستانش که یکی همراه وی و دیگری بیرون محل مورد نظر به نگهبانی مشغول بوده است سرقت‌ها را انجام می‌داده‌اند.

وی تصریح کرد: نامبرده در اعترافاتش نسبت به چگونگی سرقت از منزل شاکی پرونده عنوان کرد، در شب عروسی برادرش، شاکی را که یکی از همسایه‌هایشان بوده زیر نظر داشته و در فرصت مناسب در همان شب با همکاری همدستانش مقداری پول، موتورسیکلت و دو سینی قدیمی را سرقت کرده‌اند. فرمانده انتظامی اشاره کرد: این فرد تاکنون به دزدی ده‌ها میلیون تومان کالا از یک فروشگاه پوشاک و همچنین تعداد 54 گوشی تلفن همراه به ارزش 8 میلیون تومان از موبایل فروشی اعتراف کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها