jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۹۲۶۷۰   ۱۸ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۸:۳۹

مظفر در نامه‌ای به ضرغامی :

آماده همراهی و کمک هستیم

رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما طی نامه‌ای خطاب به عزت‌الله ضرغامی رییس رسانه ملی، تبریک اعضای این شورا را در مورد اعتماد مجدد مقام معظم رهبری به وی ابلاغ و اظهار امیدواری کرده است انتظارات رهبر معظم انقلاب تحقق یابد.

به گزارش ایسنا، حسین مظفر در این نامه نوشته است: اعضای شورای نظارت بر صدا و سیما، اعتماد مجدد مقام معظم رهبری مبنی بر صدور حکم انتصاب مدیریت رسانه ملی در دوره دوم مسئولیت در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را به جنابعالی و مدیران و همکاران محترم در رسانه ملی تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون جنابعالی را در دوره جدید از خداوند بزرگ مسالت می‌نماید.

مظفر ‌افزوده است: بدون شک رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و تجربه گران‌سنگ و تلاش توان‌فرسای جنابعالی و همکارانتان در دوره گذشته پشتوانه‌ای ارزشمند برای ارتقای کیفیت و کارآیی و توسعه موفقیت‌ها و رفع نواقص و کاستی‌ها در دوره جدید در بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دانشگاه فرهنگ‌ساز کشور خواهد بود.

دراین نامه اظهار امیدواری شده است که با تحول و پویایی در ساختار و محتوای صدا و سیما و بهره‌گیری از توان و ظرفیت فرهیختگان و هنرمندان خدوم و متدین، انتظارات رهبر معظم انقلاب تحقق یابد و رسانه ملی در اعتمادسازی بیشتر برای ملت فداکار و مومن ایران اسلامی بیش از گذشته موفق شود.

رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در پایان این نامه اعلام کرده است: شورای نظارت مانند گذشته در حد توان خود، ریاست رسانه ملی را در ایفای مسئولیت خطیر خود همراهی و کمک خواهد نمود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر