jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۲۲۱   ۲۹ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۴۸

حکم اعدام پسر جوانی که با مشارکت دختر فراری مادر خود را به قتل رسانده بود ، از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.

روز 20مهرماه سال گذشته ، مردی به کلانتری کمال شهر کرج مراجعه کرد و گفت : همسرش از اواخر شهریور ماه برای رفتن به منزل دخترش خانه را ترک کرده و تا حال بازنگشته است . ماموران پس از دریافت گزارش ، تحقیقات خود را آغاز کردند و دریافتند فاطمه 44ساله آن روز به منزل دخترش نرفته است . پرونده ای در این خصوص تشکیل و به دایره ویژه قتل اداره آگاهی کرج ارجاع شد. گروهی از ماموران دایره ویژه قتل به دستور قاضی حاجعلی ، رئیس شعبه 119 جزایی کرج ، به اقدامات محسوس پلیسی ویژه ای دست زدند. در بازجویی ها از پدر خانواده ، متوجه شدند وی 24سال پیش با همسرش ازدواج کرده است که ثمره ازدواجشان یک دختر و یک پسر است . وی گفت : پس از ازدواج دخترم ، پسر 19ساله ام حر، بدون در نظر گرفتن موقعیت خانوادگی ما با دختران فراری دوست می شد و حتی گاهی اوقات آنها را به خانه می آورد. در همین اواخر با دختری فراری به نام شهرزاد دوست شد و او را به خانه آورد. همسرم از او می خواست دست از سر این دختر فراری بردارد، ولی انگار صحبت کردن با او فایده ای نداشت . ماموران با شگردهای ویژه پلیسی ، حر را که از خانه متواری شده بود به خانه کشاندند و او را بازداشت کردند و در بازجویی گفت : با چند دختر فراری دوست بودم ، ولی هیچ اطلاعی از مادرم ندارم و فکر می کردم به منزل خواهرم رفته است . او با سخنان ضدونقیض خود قصد گمراه کردن ماموران را داشت ؛ اما پس از 10روز ناگریز لب به اعتراف گشود و پرده از راز جنایت خونین برداشت . وی در بازجویی گفت : 2ماه پیش با شهرزاد که از منزل پدرش فرار کرده بود دوست شدم و تصمیم گرفته بودیم باهم ازدواج کنیم . او جای مناسبی برای زندگی نداشت . مجبور بودم همراه او در مکانهای مجردی بمانم . گاهی اوقات او را به خانه می بردم . مدتی از این ماجرا گذشت ، همسایه ها به رفت وآمدهای شهرزاد مشکوک شده بودند و مادرم را علیه من تحریک می کردند و به سراغ من می فرستادند. دیگر خسته شده بودم . روز حادثه مادرم در خانه تنها بود. ساندیسی را که به قرصهای خواب آور آلوده کرده بودم به مادرم خوراندم ، پس از این که خوابش برد به کمک شهرزاد او را به قتل رساندیم و جسدش را در گودالی که داخل آشپزخانه حفر کرده بودیم ، دفن کردیم و بلافاصله از آنجا متواری شدیم .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر