jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۷۷   ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۹

فالکن هینی پسربچه 6 ساله آمریکایی که عنوان شیطان‌ترین پسر هفته را از آن خود کرده پس از آنکه اعتراف کرد بالن پدرش را از عمد روانه آسمان کرده و سپس در انباری خانه پنهان شده علت کار خود را هیجان و توجهی اعلام کرد که نسبت به این قضیه شده است.

فالکن، بالن بزرگ پدرش را که به شکل یک بشقاب پرنده بود‌‌به پرواز درآورده و برای مدت بیش از سه ساعت هزاران شهروند را که این ماجرای دلهرهآور را با تصور آنکه پسربچه داخل بالن است از طریق تلویزیون دنبال میکردند به بازی گرفت.

پس از نشستن این بالن معلق به زمین و پخش زنده شبکه‌های خبری مشخص شد که این بالن خالی به پرواز درآمده و فالکن شیطان که می‌دانست کاری بسیار خطرناک کرده از ترس پدرش در انباری خانه پنهان شده است. او بعد از این‌که توسط مادرش از جعبه‌ای در داخل انباری بیرون کشیده شد عنوان کرد که این کار را به خاطر هیجانش انجام داده و خواسته به پدرش که دائم او را از نزدیک شدن به بالن منع می‌کرده نشان دهد که می‌تواند این وسیله بزرگ را به هوا بفرستد.

طی مدت ارسال خبر پرواز بالن فوق در ارتفاع 2000 متری کلورادو و تصور وجود این پسربچه در آن پروازهای فرودگاه کلورادو به اختلال انجامیده و چندین هواپیمای سبک و بالگرد برای سالم نشاندن این بالن به پرواز درآمده بودند.

خبر سوار شدن فالکن به این بالن را برادر بزرگ‌تر او به پدر و مادرش اطلاع داده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر