jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۷۶ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۸

جدایی زنی که کروکودیل خانگی‌اش را به همسرش ترجیح داده بود پر سر و صداترین پرونده طلاق در استرالیا نام گرفت. به گزارش آستریلین؛ ویکی لوئینگ مدعی است زمانی که همسرش از او خواسته میان او و کروکودیل بزرگ خانگی‌اش یکی را انتخاب کند بدون تامل این حیوان را برگزیده و با طلاق موافقت کرده است.

 انتخاب پر سرو صدای این زن که کروکودیلی را که 13 سال است از آن نگهداری می‌کند را به شوهرش ترجیح داده در بسیاری روزنامه‌های استرالیا منعکس شده و این پرستار بازنشسته را به بی وفایی متهم کرده است. شوهر خانم لوئینگ به همسرش گفته بود که وقت زیادی که او با حیوانش می‌گذراند سبب جدایی آنها شده و بهتر است که میان او و این حیوان یکی انتخاب شود. خانم لوئینگ عنوان کرده که همسرش می‌تواند خودش از پس کارهایش بر آید اما کروکودیل او احتیاج به نگهداری دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر