jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۷۳   ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۸

مرد جوان کالیفرنیایی که در مدت 50 هفته 50 شغل را در 50 ایالت آمریکا امتحان کرده بود تا بالاخره کار مورد نظر خود را پیدا کند اعلام کرد که از عنوان تنوعطلب‌ترین کارمند اصلا ناراضی نیست.

به گزارش آسوشیتدپرس، دان سدیکی 27 ساله برای این‌که از شغل خسته کننده‌ای که داشت فرار کند تصمیم گرفت تمام کشورش را بگردد تا بالاخره شغل مورد نظر خود را پیدا کند. او در مدت 50 هفته بیش از 50 شغل را از گرفتن خرچنگ تا گویندگی خبر و حتی برگزار کننده مراسم ازدواج امتحان کرد و جالب این است که مدعی است پس از امتحان ده‌ها شغل بهترین آنها‌ کار کردن در یک رستوران به عنوان گارسن بوده است.

این مرد تنوع طلب که قرار است خاطرات خود را در مورد یافتن شغل مورد نظرش در کتابی به چاپ برساند ادعا می‌کند که گارسن بودن سبب شده در طول روز افراد زیادی را ملاقات کند که برایش بسیار جالب بوده است. او از سوی مجله لس‌آنجلس تایمز عنوان تنوعطلب‌ترین کارمند را به خود گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر