jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۶۱۰   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: غافلگیری یکی از خصوصیات داستان‌های بسیار کوتاه (مینی‌مال) است، اما گاه این خصوصیت در فیلم یا اپیزودی از یک مجموعه تلویزیونی نیز دیده و باعث جذابیت آن اثر می‌شود. «سفید» نام یک اپیزود از مجموعه یک لحظه دیرتر است که ایرج کریمی آن را کارگردانی کرده است «سفید» با بازی هومن سیدی، خاطره حاتمی، پوراندخت مهیمن و حمید مولوی داستان جوانی به نام حامد (هومن سیدی) است که شبی در‌حالی‌که کارت‌های عروسی‌اش را پخش می‌کند، حین رانندگی با یک عابر تصادف می‌کند، او مردد است که مجروح را به بیمارستان برساند یا به راه خود ادامه بدهد و برود. عاقبت تصمیم می‌گیرد از یک باجه تلفن با پلیس تماس بگیرد و خبر تصادف را بدهد.

صبح روز بعد از خواب بیدار می‌شود و خود را روی تخت بیمارستان در اتاقی کاملا سفید می‌بیند. شب عروسی، ماشینی به حامد می‌زند و محل را ترک می‌کند... باور این اتفاق برای حامد سخت است، اما بعد از آن مسیر زندگی‌اش تغییر می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر