jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۶۱۰ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: غافلگیری یکی از خصوصیات داستان‌های بسیار کوتاه (مینی‌مال) است، اما گاه این خصوصیت در فیلم یا اپیزودی از یک مجموعه تلویزیونی نیز دیده و باعث جذابیت آن اثر می‌شود. «سفید» نام یک اپیزود از مجموعه یک لحظه دیرتر است که ایرج کریمی آن را کارگردانی کرده است «سفید» با بازی هومن سیدی، خاطره حاتمی، پوراندخت مهیمن و حمید مولوی داستان جوانی به نام حامد (هومن سیدی) است که شبی در‌حالی‌که کارت‌های عروسی‌اش را پخش می‌کند، حین رانندگی با یک عابر تصادف می‌کند، او مردد است که مجروح را به بیمارستان برساند یا به راه خود ادامه بدهد و برود. عاقبت تصمیم می‌گیرد از یک باجه تلفن با پلیس تماس بگیرد و خبر تصادف را بدهد.

صبح روز بعد از خواب بیدار می‌شود و خود را روی تخت بیمارستان در اتاقی کاملا سفید می‌بیند. شب عروسی، ماشینی به حامد می‌زند و محل را ترک می‌کند... باور این اتفاق برای حامد سخت است، اما بعد از آن مسیر زندگی‌اش تغییر می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر