jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۲۱ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

گاهی اوقات اگر این ورود کوتاه مدت باشد، قرار است نیازهای درونی یا بیرونی شما را تامین کند حتی اگر به صورت دادن یک اطلاعات یا بیان تجربه‌ای باشد.

یا این‌که ممکن است ورودشان برای حمایت یا راهنمایی شما در راهی که می‌روید باشد.

در مواردی، این حضور مانند الهامی الهی است و شما به این حضور کوتاه‌مدت نیاز دارید.

پس از برطرف شدن این نیاز، ممکن است شخص مورد نظر بدون هیچ اشتباهی از جانب شما یا اتفاق خاصی بگوید که دیگر نمی‌خواهد در زندگی شما بماند یا بدون کلام از زندگی تان خارج شود.

ممکن است فرد مورد نظر از دنیا برود یا به آرامی از شما دور شود.

مواقعی هست که افراد برای یک دوره به نسبت طولانی‌تر و به اصطلاح یک فصل، وارد زندگی شما می‌شوند. در این موارد، قرار است شما رشد کنید و چیزی بیاموزید. در این زمان ممکن است فرد مورد نظر موجب آرامش بیشتر یا شادی شما شود یا حتی باعث شود کارهایی بکنید که هرگز نکرده‌اید. شاید باید عادتی را در خود تغییر دهید و آنها موجب این تغییر می‌شوند؛ حتی اگر این کار با سختی و درد فراوان همراه باشد.

مطمئن باشید با ایجاد تغییر و رشد در شما، این فصل به سر می‌رسد و آنها به نوعی از زندگی‌تان خارج می‌شوند.

افرادی که برای یک عمر وارد زندگی‌تان می‌شوند عموما افرادی هستند که رابطه نزدیکی با شما دارند؛ مانند همسر، فرزندان و اعضای خانواده.

این گونه روابط قرار است به شما درس‌هایی بدهند که اساس تفکر احساسی و عاطفی شما را تشکیل بدهد.

در این گونه موارد، شما باید این درس‌ها را بپذیرید یعنی به فرد مورد نظر با وجود تمام ناهماهنگی‌ها و آزارهایش محبت بورزید و او را دوست بدارید و آنچه را در این رابطه آموخته‌اید، در رابطه با دیگران نیز به کار ببرید و در تمام جنبه‌های زندگی خود جاری کنید.

پس به نفع‌مان است درس‌هایی را که قرار است یاد بگیریم، زودتر یاد بگیریم و برای آموختن آنها خیلی خود و دیگران را به دردسر نیندازیم.

منبع : brian a. drew

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر