jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۱۲۷   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

اصفهان - خبرنگار جام‌جم: 60 درصد کالاهایی که به صورت قاچاق وارد ایران می‌شود از کیفیت لازم برخوردار نیست. به گزارش خبرنگار ما، مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه کالاهای وارداتی در بازار به خصوص در بخش لوازم خانگی، پوشاک، خوراک و همچنین برخی از اسباب‌بازی‌ها در وضعیت بحرانی و مغایر با اصول استاندارد هستند.

غلامحسین حسینی خاطرنشان کرد: اداره استاندارد متولی مستقیم نظارت بر کالاهای وارداتی قاچاق نیست. وی با اشاره به اجرای طرح کنترل جامع بازار برای نظارت بر تولیدات در زمان عرضه گفت: در این طرح که در حدود 3 سال است انجام می‌شود ماموران اداره کل استاندارد با شناسایی و خرید نمونه‌های مشکوک بر محصولات نظارت می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر