jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۸۶۶ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

گروه شهرستان‌ها: کارشناس پیشگیری اداره کل بهزیستی آبادان گفت: بیشتر خانواده‌ها فرزندان خود را به اجبار وادار به ترک اعتیاد می‌کنند و از آنجا که جوانان رغبت و انگیزه‌ای برای ترک ندارند، در ترک اعتیاد شکست می‌خورند. فرزانه شیرعلی در گفتگو با ایسنا با بیان این‌که فرهنگ ترک اعتیاد در آبادان مرسوم نیست، اظهار کرد: اعتیاد در مناطق قدیمی آبادان مانند احمدآباد رواج دارد و به جز مناطق شرکت نفتی آبادان، بیشتر مناطق این شهر آسیب‌زا هستند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر