jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۷۶۱ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۴۹

مسابقات جایزه بزرگ تکواندو

باقری معتمد به مکزیک دعوت شد

محمد باقری معتمد قهرمان وزن چهارم رقابت‌های تکواندو قهرمانی جهان برای حضور در مسابقات جایزه بزرگ مکزیک به این کشور دعوت شد.

به گزارش مهر ، مکزیک اواسط آبانماه سالجاری یک دوره مسابقات تکواندو در چهار وزن المپیکی برگزار می کند که به قهرمانان برتر این رقابت‌ها 20 هزار دلار جایزه پرداخت می شود.

مسئولان برگزاری تورنمنت تکواندو مکزیک نفراتی که در این چهار وزن موفق به کسب مدال طلای مسابقات جهانی دانمارک شده‌اند را برای حضور در این مسابقات به کشورشان دعوت کرده‌اند.

محمد باقری معتمد که توانست روز جمعه در وزن چهارم مسابقات تکواندو جهانی دانمارک عنوان قهرمانی و مدال طلا را کسب کند به همراه رضا مهماندوست برای حضور در این مسابقات دعوت شده‌اند. کلیه هزینه‌های این سفر از سوی مکزیکی‌ها پرداخت خواهد شد.

رضا مهماندوست و محمد باقری معتمد برای حضور در تورنمنت تکواندو مکزیک 20 روز دیگر راهی مکزیکوسیتی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر