jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۰۹   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۸:۵۸

سارق حرفه‌ای که پس از سرقت خودروهای روشن، از اسناد خودروهای تصادفی برای خودروهای مسروقه استفاده می‌کرد، پس از دستگیری گفت که سرقت‌ها را برای تهیه هزینه عروسی‌اش مرتکب شده است.

بهروز رهبریان، معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تهران با اشاره به این پرونده به «جام‌جم» گفت: این سارق حرفه‌ای با پرسه زدن در نقاط مختلف شهر و بخصوص حوالی مراکز خرید، از غفلت صاحبان خودروها استفاده می‌کرده و پس از سرقت خودروها، خودروهای مشابه تصادفی را خریداری می‌کرده و از اسناد و مدارک این خودروها برای خودروهای دزدی استفاده می‌کرده است.

سرهنگ رهبریان افزود: پس از پیگیری و تحقیق در این زمینه، مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای شمالی شناسایی و با عزیمت ماموران به محل، 10 دستگاه خودروی مسروقه از مخفیگاه متهم کشف و ضبط شد.

متهم در تحقیقات با اعتراف به سرقت خودروها گفت: پول حاصل از فروش خودروهای دزدی را صرف خرید زمین در شمال کشور و بخشی را نیز صرف هزینه عروسی مجلل خود کرده است. معاون پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: سارق یک متهم سابقه‌دار است که پس از محکومیت به خاطر یک پرونده در سال 84 بخشی از پول‌های سرقت شده را برای جلب رضایت شاکیان به آنها پرداخت کرده است.

سرهنگ رهبریان افزود: تحقیق از متهم ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر