jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۷۴۹۱   ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۰۲

در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر

مهتاب کرامتی با آدمکش می‌آید

بازیگر فیلم سینمایی آدمکش از احتمال حضور این اثر سینمایی در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

مهتاب کرامتی امروز (شنبه) در گفت و گو با ایرنا گفت: هم اکنون مشغول بازی در فیلم های آدمکش به کارگردانی رضا کریمی و چیزهایی هست که نمی دانی به کارگردانی فردین صاحب زمانی هستم.

وی افزود: با توجه به زمان ساخت فیلم سینمایی آدمکش به احتمال فراوان این اثر سینمایی در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور می یابد.

بازیگر فیلم تردید در ادامه درباره بازی خود در فیلم آدمکش خاطرنشان کرد: این اثر سینمایی یک درام اجتماعی با درونمایه روانشناسی است. در این اثر سینمایی با حامد بهداد و بهرام رادان همبازی هستم و در نقش یک زن سابقه دار به ایفای نقش می پردازم.

کرامتی درباره حضور خود در فیلم "چیزهایی هست که نمی دانیم"نیز گفت: در این فیلم با علی مصفا و لیلا حاتمی همبازی هستم. کارگردانی این فیلم برعهده فردین صاحب زمانی است و تهیه کنندگی آنرا منیژه حکمت برعهده دارد.

این بازیگر سینما درباره داستان این فیلم گفت: چیزهایی که هست نمی‌دانیم درباره‌ یک راننده آژانس است که شب‌ها کار می‌کند که با پیش‌آمدن اتفاقاتی مجبور می‌شود، روزها را هم کار کند و در بستر این ماجرا به شب‌های تهران پرداخته می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر