jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۳۵۸ ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

یوسفی، یک بازنشسته: بلیت قطار 4 تخته عادی مشهد، 7300 تومان بود، ولی چند روزی است به 18 هزار تومان افزایش یافته است، این در حالی است که نه به سرویس‌دهی قطار افزوده شده و نه به کیفیت آن. عباس رحمی از بروجرد: اجرای طرح حذف یارانه‌ها، چیزی جز تورم در پی نخواهد داشت.

محمد محمدی از شاهین شهر: بوستان فردوسی واقع در خیابان فردوسی این شهرستان پاتوق اراذل و اوباش شده است.

یک شهروند از کرج: بهزیستی حقوق این ماه مددجویان را پرداخت نکرده است و تاکنون از بن ماه رمضان هم خبری نیست.

جلیل محبی از نهاوند: چرا داروخانه‌ها به ازای هر نسخه پیچیدن، مبلغ 800 تومان حق فنی دریافت می‌کنند.

طاهری از مارلیک: منطقه سر آسیاب ملارد فاقد پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح خیابان‌هاست، از مسوولان ذی‌صلاح درخواست رسیدگی دارم.

یک فرهنگی از تهران: در نظام پرداخت هماهنگ به معاونان و مدیران مدارس که هفته‌ای 36 ساعت مشغول به کارند و تعطیلات تابستان هم باید در مدرسه حضور یابند، توجه خاصی نشده است.

لطفی از تهران: مسوولان قطار شهری اعلام کرده‌اند هرقطار در طول 3 دقیقه به مسافران سرویس می‌دهد، در حالی که قطار‌های طرشت ‌ صادقیه این زمان را رعایت نمی‌کنند.

عظیمی از تهران: در بوستان صلح و دوستی واقع در حکیمیه تهرانپارس، 4 خودروی سنگین پارک می‌کنند و رانندگان این خودروها هر شب خودروهای خود را می‌شویند، حال از شهرداری منطقه 4 درخواست دارم نسبت به سد معبر این خودروها و اتلاف آب بوستان توسط این رانندگان، تدبیری بیندیشد.

صادقی از شهریار: از شرکت واحد درخواست دارم همانند سایر مناطق استان تهران، تا ساعت 24 از مسیر آزادی به شهریار، اتوبوسی اختصاص دهد تا افراد مستضعف بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

حسین نوراللهی: از کارکنان بانک سپه ملک آباد مشهد به خاطر برخورد شایسته‌شان کمال تشکر را دارم.

احمدی از ایلام: به علت وجود نمایشگاه‌های متعدد درخیابان 24 متری اشرفی اصفهانی، هر روز غروب شاهد ترافیک گسترده‌ای در این مناطق هستیم، چه باید کرد؟

یک شهروند از خرمشهر: 20 سال از آزاد سازی این شهر می‌گذرد، ولی متاسفانه تاکنون بازار صفی این شهرستان نه رنگ ترمیم را به خود دیده است و نه خبری از روشنایی در شب است. در اصل می‌توان گفت این بازار به محلی برای پاتوق قاچاقچیان مواد مخدر تبدیل شده است.

یادگار باغبان از مشکین شهر: مدتی است بازنشستگی پیش از موعد شامل حالم شده، ولی اداره آموزش و پرورش فقط به دادن یک برگه قناعت کرده است و خبری از ابلاغ و حکم بازنشستگی‌ام نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر