jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۲۵   ۱۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۳:۱۷

جام جم آنلاین - دیوید بکهام گفت در جریان پیروزی 2 بر یک تیم ملی انگلیس بر تیم مقدونیه بازیکنان این تیم او را به مرگ تهدید کردند.

بکهام گفت بازیکنان حریف بارها روی او و سایر همبازیانش آب دهان ریختند و به آنان فحش دادند.
اما بکهام با زدن دومین گل تیمش از روی نقطه پنالتی جواب این ناملایمات را داد و سه امتیاز حساس در خانه حریف - اسکوپیه - گرفت.
رفتار بازیکنان مقدونیه این بازیکن رئال مادرید را چنان عصبانی کرده بود که در پایان بازی با «ارتیم ساکری» درگیری فیزیکی پیدا کرده بود.
بکهام گفت آنان دو سه بار روی من تف کردند و یکی از آنان به من گفت :«زنده از اینجا بیرون نخواهی رفت».
وی از شعارهای نژادپرستانه علیه اشلی کول و امیل هسکی دو بازیکن سیاهپوست تیم ملی انگلیس نیز شکایت کرد و گفت : این کار سالها بود که قطع شده بود اما متاسفانه مدتی است دوباره در بعضی از کشورها از سر گرفته شده است .
تیم انگلیس اگر بازی روز چهارشنبه خود با تیم ملی لیختن اشتاین را با پیروزی پشت سر بگذارد ، در بازی بسیار حساس ماه آینده خود در ترکیه فقط به یک امتیاز نیاز خواهد داشت تا به بازیهای ملت های اروپا در تابستان آینده راه یابد.
بازی با لیختن اشتاین در زمین منچستریونایتد - اولدترافورد - انجام خواهد شد.
«وین رونی» گل اول انگلیس را در برابر مقدونیه به ثمر رساند این بازیکن 17 ساله جوانترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس است ، او 17 سال و 317 روز سن دارد.
تا قبل از او این رکورد به «مایکل اوون» تعلق داشت که با 18 سال و 133 روز سن در سال 1998 به مغرب (مراکش) گل زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر