jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۲۴۸   ۲۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۴۶

مسابقات تکواندوی جهانی - دانمارک

شش‌پری شکست خورد

تکواندوکار وزن سوم تیم ملی بانوان ایران در سومین مبارزه خود مقابل حریفی از چین تایپه شکست خورد و از رسیدن به مدال جهانی محروم شد.

به گزارش مهر، سمانه شش‌پری که امروز (جمعه) دو مبارزه خوب را مقابل حریفانی از اوکراین و آذربایجان برگزار کرده و با اختلاف امتیاز بالا به پیروزی دست یافته بود در دور سوم مسابقات جهانی دانمارک نتیجه مبارزه با "یه تسونگ" از چین تایپه را واگذار کرد و از کسب مدال جهانی ناکام ماند.

شش‌پری در مقابل این حریف قدرتمند مبارزه خوب و پایاپایی را به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه 9 بر6 شکست خورد و در حالی که می توانست با یک پیروزی دیگر به نیمه نهایی راه پیدا کرده و اولین مدال تاریخ بانوان را در مسابقات تکواندو جهانی کسب کند از جدول رقابت‌ها حذف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر