jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۲۴۸ ۲۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۴۶

مسابقات تکواندوی جهانی - دانمارک

شش‌پری شکست خورد

تکواندوکار وزن سوم تیم ملی بانوان ایران در سومین مبارزه خود مقابل حریفی از چین تایپه شکست خورد و از رسیدن به مدال جهانی محروم شد.

به گزارش مهر، سمانه شش‌پری که امروز (جمعه) دو مبارزه خوب را مقابل حریفانی از اوکراین و آذربایجان برگزار کرده و با اختلاف امتیاز بالا به پیروزی دست یافته بود در دور سوم مسابقات جهانی دانمارک نتیجه مبارزه با "یه تسونگ" از چین تایپه را واگذار کرد و از کسب مدال جهانی ناکام ماند.

شش‌پری در مقابل این حریف قدرتمند مبارزه خوب و پایاپایی را به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه 9 بر6 شکست خورد و در حالی که می توانست با یک پیروزی دیگر به نیمه نهایی راه پیدا کرده و اولین مدال تاریخ بانوان را در مسابقات تکواندو جهانی کسب کند از جدول رقابت‌ها حذف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر