jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۶

ایسنا: کارگاه آواز صدیق تعریف به‌مدت 3 روز در شیراز برگزار شد. هر جلسه این کارگاه با کنسرتی توسط استاد تعریف به صورت بداهه و با اجرای اشعاری از حافظ و سعدی همراه بود.

آزاده حجت؛ مهمان تالار وحدت

جام‌جم: کنسرت گروه موسیقی «آزاده حجت» 28 و 29 آبان ماه ویژه بانوان در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

انتشار فرهنگ هنرمندان زن ایران

جام‌جم:‌ گردآوری و تدوین فرهنگ هنرمندان زن ایران از سوی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌به پایان رسیده است و بزودی منتشر می‌شود. در این مجموعه اطلاعات زندگی و آثار 4700 هنرمند زن در دوره 1300 هجری شمسی تا امروز گردآوری شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر