jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۶۷۱   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۰

گروه فرهنگ و هنر: اگر چه خیلی‌ها استان اصفهان را به خاطر زیبایی آثار تاریخی‌اش انتخاب می‌کنند و راهی دیار نصف جهان می‌شوند، اما میراث فرهنگی تنها جاذبه گردشگری این استان نیست. اصفهان استانی است که رنگارنگی طبیعت آن هم می‌تواند به اندازه رنگارنگی میراث فرهنگی‌اش برای گردشگران جاذبه داشته باشد. از کویر و جاذبه‌هایش برای کویرنوردی گرفته تا مناطق سرسبز و خوش‌آب و هوای ییلاقی.یکی از مناطق خوش آب و هوای استان اصفهان چادگان است که حدود 100 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد و همسایه شهر کرد است.در نزدیکی شهر دهکده‌ای تفریحی قرار دارد که به خاطر همجواری با سد زاینده‌رود و رودابه‌هایی که به زاینده‌رود می‌ریزند از موقعیت خاصی برخوردار است.

این دهکده تفریحی آب و هوایش آنقدر خوب است که در روزهای گرم سال پذیرای اصفهانی‌هایی است که از کنار زاینده‌رود خشک به این منطقه می‌آیند تا در دریاچه آن قایق‌سواری کنند.دیدن زیبایی‌های این منطقه می‌تواند یکی از گزینه‌ها برای سفر در این ایام باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر