jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۶۱۶ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: با کشف جسد زنی که درون یک گونی در جنوب شرق تهران رها شده بود، رازگشایی این جنایت مرموز آغاز شد. بهروز هنرمند، بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به این خبر به «جام‌جم» گفت: به دنبال تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر پیدا شدن جسد زنی جوان از درون یک گونی، ماموران کلانتری 157 مشیریه با عزیمت به محل، موضوع را به دادسرای جنایی گزارش کردند.

هنرمند افزود: تحقیقات اولیه حاکی است مقتول زن 25 ساله‌ای است که جسد وی طناب‌پیچ شده و از یک هفته پیش در حاشیه یک زمین بایر رها شده بود یکی از ساکنان محل وقتی قصد جابه‌جایی گونی را داشته، با جسد این زن روبه‌رو شده است.

بازپرس شعبه 4 افزود: با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات برای رازگشایی این جنایت آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر