jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۶۲ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۰:۱۸

اگر چه خیلی‌ها استان اصفهان را به خاطر زیبایی آثار تاریخی‌اش انتخاب می‌کنند و راهی دیار نصف جهان می‌شوند، اما میراث فرهنگی تنها جاذبه گردشگری این استان نیست.

اصفهان استانی است که رنگارنگی طبیعت آن هم می‌تواند به اندازه رنگارنگی میراث فرهنگی‌اش برای گردشگران جاذبه داشته باشد. از کویر و جاذبه‌هایش برای کویرنوردی گرفته تا مناطق سرسبز و خوش‌آب و هوای ییلاقی.

یکی از مناطق خوش آب و هوای استان اصفهان چادگان است که حدود 100 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد و همسایه شهر کرد است.

در نزدیکی شهر دهکده‌ای تفریحی قرار دارد که به خاطر همجواری با سد زاینده‌رود و رودابه‌هایی که به زاینده‌رود می‌ریزند از موقعیت خاصی برخوردار است.

این دهکده تفریحی آب و هوایش آنقدر خوب است که در روزهای گرم سال پذیرای اصفهانی‌هایی است که از کنار زاینده‌رود خشک به این منطقه می‌آیند تا در دریاچه آن قایق‌سواری کنند.دیدن زیبایی‌های این منطقه می‌تواند یکی از گزینه‌ها برای سفر در این ایام باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر