jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۵۴   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

متخصصان تغذیه انگلیس اعلام کردند همبرگر بزرگی که رکوردار شده و از 4 گوشت بزرگ پر چربی تشکیل شده است می‌تواند سبب مرگ فردی شود که آن را می‌خورد.

به گفته این متخصصان این همبرگر بسیار بزرگ که کالری به اندازه کل مایحتاج یک روز بدن را در خود دارد و از 8 برگه قطور پنیر و دست‌کم سه نوع سس سنگین تشکیل شده به خاطر بالا بودن کلسترول در آن می‌تواند باعث مرگ در افراد بیمار و مستعد سبب حمله قلبی شود.

با وجود هشدار پزشکان بر کالری بالای 2645 این همبرگر که 5/1 کیلو هم وزن دارد و در بریستول به فروش می‌رسد، تاکنون ده‌ها تن آن را امتحان کرده و از وضعیت جسمانی خود ابراز خوشنودی کرده‌اند.

صاحب رستوران سازنده این همبرگر از همه مردم خواسته است تا به رستوران وی بروند و از خوردن این همبرگر بزرگ لذت ببرند و به هشدارها بی‌اهمیت باشند.

دولت انگلیس به علت عدم وجود حتی یک مورد مشکوک هنوز در مورد قطع تولید این همبرگر نظری اعلام نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر