jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۰۷۱   ۰۲ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۰۷

با تعقیب و گریز ماموران گشت پلیس آگاهی تهران ، سارق مسلح فراری که از مدتها پیش تحت تعقیب پلیس قرار داشت ، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما ، به دنبال متواری شدن یک باند از سارقان مسلح که چندی پیش به یک خانه مسکونی در شمال تهران به صورت مسلحانه دستبرد زده بودند، موضوع این سرقت مسلحانه و شکایت شاکیان برای تحقیق و پیگیری به اداره اول پلیس آگاهی تهران ارجاع شد. با پیگیری و تحقیق در این زمینه ، ماموران با شناسایی سارقان موفق شدند 3نفر از آنها را در نقاط مختلف تهران شناسایی و دستگیر کنند. این متهمان اعتراف کردند: فردی به نام پیمان - ش که سرکردگی باند را به عهده دارد، ابتدا با شناسایی خانه هایی که دارای اموال قیمتی هستند، نقشه سرقت از محل را طراحی می کرد و سپس با کمک یکدیگر از محل موردنظر سرقت می کردیم . در پی این اعترافات ، ماموران با توجه به اطلاعات ارائه شده از سوی متهمان ، ردپای سارق را در شمال تهران شناسایی کردند. گزارش حاکی است ، بعدازظهر روز گذشته ماموران شعبه 9 پلیس آگاهی هنگام گشتزنی در خیابان معلم با مشاهده یک دستگاه خودروی پژو پرشیا که پلاک خودرو مخدوش شده بود ، به راننده دستور توقف دادند ، اما جوان راننده بدون توجه به فرمان ایست پلیس فرار کرد که بلافاصله توسط ماموران تعقیب و دقایقی بعد دستگیر شد. با بررسی سوابق خودرو و متهم مشخص شد وی پیمان ش نام دارد که سرکرده یک باند از سارقان مسلح است و تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار دارد ، با تحویل این متهم به اداره اول آگاهی تحقیق درخصوص اعمال مجرمانه متهم آغاز شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر