jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۷۳۵۶   ۰۹ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۱

ایسنا: باز هم ماجرای بشقاب پرنده‌ها خبرساز شد و این بار سر و کله آنها در شرق چین پیدا شد. این خبر اولین بار از رسانه‌های دولتی چین سردرآورد. این رسانه‌ها مدعی‌اند که چنین اتفاقی باعث شگفتی مردم و ساکنان این منطقه شده است. ساکنان نواحی شرق این کشور پس از مشاهده و فیلمبرداری از این بشقاب پرنده‌ها، تصاویر و فیلمبرداری مربوط را در اختیار رسانه‌های دولتی چین قرار داده و از آنها درخواست کرده‌اند آنها را پخش کنند.

این بشقاب پرنده‌ها در شهرهایی نظیر جی نان، چنگ دو و شان دونگ دیده شده‌اند. هرچند سازمان هوایی چین مشخص نکرده که این بشقاب پرنده‌ها واقعی هستند یا نه، با این حال تحقیقات کارشناسان این سازمان همچنان ادامه دارد.

گفته می‌شود، در 27 آگوست سال 1987 میلادی نیز مردم در نواحی مرکزی چین از وجود بشقاب پرنده‌هایی در آسمان خبر دادند و حتی اعلام کرده بودند که مخلوقاتی آسمانی و فضایی از این وسایل خارج شدند؛ اما در آن زمان این موضوع اثبات نشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر