jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۶۲۹۸۴   ۰۷ تير ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۵

ایسنا: مقامات ارشد دولت استرالیا اعلام کردند: برخلاف تصور عمومی، اثری از مخلوقات فرازمینی وجود نداشت بلکه کانگوروهای والابی عامل اصلی ایجاد اشکال غیرطبیعی روی مزارع خشخاش در این کشور بودند. لارا کینگ ، یکی از مقامات ارشد دولت استرالیا در مصاحبه‌‌ای با شبکه خبری بی.بی.سی گفت طی 2 ماه اخیر، کشاورزان در جزیره «تاسمانی» و برخی نواحی حاصلخیز کشور با اشکال دایره‌وار و عجیبی روی مزارع خشخاش مواجه شده و این تصور به وجود آمد که مخلوقات فضایی به زمین آمده و این اشکال را به وجود آورده‌اند. کانگوروهای والابی با خوردن ریشه‌ها و ساقه‌های این خشخاش‌ها باعث به وجود آمدن اشکال دایره شکل و غیرمعمول در این مزارع شدند.

استرالیا یکی از کشورهای تولیدکننده مثلا قانونی! خشخاش در جهان است و این گیاهان تنها برای مصارف دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر