jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۴۱۸۴   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۱۶:۵۵

جام جم آنلاین - طرفداران محیط زیست اغلب شعار می دهند به جای اتوموبیل و دیگر وسایل نقلیه آلاینده هوا و محیط زیست از دوچرخه استفاده کنید.این شعار خوبی است اما آنهایی که تجربه این کار را دارند

می دانند که مشکلات دوچرخه سواری در محیطهای شهری کم نیست.
اغلب دوچرخه سواران برای پارک کردن دوچرخه هایشان مشکل دارند در حالیکه تردد در مسیرهای طولانی با دوچرخه امری وقت گیر است و بسیاری از دوچرخه سواران هم ترجیح می دهند بعضی از مسیرها را با وسایل نقلیه عمومی طی مسیر کنند.
بالا بردن دوچرخه از اتوبوس و مترو علاوه بر اینکه مشکل است در بسیاری از کشورها ممنوع است.
شرکت دوچرخه در ساک به تازگی دوچرخه ای طراحی کرده است که چند مفصل تاشو دارد و به راحتی در یک ساک دستی جا شده و باوزنی کم به راحتی قابل حمل است.
این دوچرخه که توسط طراحان اتوموبیل پورشه اجرا شده است بسیار سبک است و می تواند آرزوی بسیاری از عاشقان دوچرخه سواری را که دوست دارند هرجا می روند دوچرخه شان همراهشان باشد را بر آورده کند.
برای کسب اطلاعت بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.