jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۹۴۷۰   ۲۳ دی ۱۳۸۷  |  ۱۷:۲۰

حال برای کشیدن یک پیرمرد یا یک بابابزرگ مهربان ابتدا باید یک دایره برای سرش ترسیم کنیم و بعد یک بیضی برای بدن و یک بیضی دیگر برای جای پاهایش و بعد از آن جای دست‌ها را مشخص می‌کنیم. وقتی که جای هر بخشی معلوم شد. می‌رویم سراغ کامل کردن این نقاشی یعنی شکل دادن به آن و بعد اضافه کردن یک سری ریزه‌کاری‌ها مثل قراردادن دماغ و دهان و چشم و ابرو. بعد از آن می‌رویم سراغ موهای بابابزرگ. پدربزرگ من موهای کمی‌ دارد و همیشه یک عینک کوچک هم به چشمانش هست. پس بنابراین من به این صورت بابابزرگ را می‌کشم و در آخر یک عصا هم به دستش می‌دهم.

بعد از آن می‌رویم سراغ کشیدن سگ. همان‌طور که در جدول روبه‌رو می‌بینید برای کشیدن یک سگ ابتدا باید از چند تا دایره و بیضی استفاده کنیم و بعد از آن پاهایش را می‌کشیم و بعد بدن را شکل می‌دهیم و در آخر ریزه‌کاری‌ها را اضافه می‌کنیم. بچه‌های دوست داشتنی من شما می‌توانید این نقاشی‌هایی را که یاد می‌گیرید با کمی ‌تغییر و کم یا اضافه کردن به آن نقاشی جدیدی به وجود آورید. هم اکنون این تصاویر را که در جدول آموزش نقاشی مشاهده می‌کنید خوب تمرین کنید و بعد یک داستان قشنگ درباره یک پیرمرد تنها که یک سگ مهربان هم دارد بنویسید و بعد از آن یک نقاشی قشنگ در رابطه با همین داستانی که نوشته‌اید بکشید و همراه با داستان به دفتر روزنامه ارسال کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر