jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۸۲۳۶   ۱۶ دی ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۰

میرور: مردی در منچستر انگلیس پس از 43 سال بی خبری از خواهرش،‌ ‌او را در خیابان مجاور خانه خود در همسایگی‌اش پیدا کرد. کن ویتی، خواهرش را پس از 43 سال بی خبری در فاصله 300 متری از خانه خودش پیدا کرد.

کن که حالا 64 ساله و خواهر کوچکش 62 ساله است، گفت: ما در کودکی والدین خود را از دست دادیم و خواهرم پیش یکی از اعضای فامیل در شهر دیگری بزرگ شد و من وقتی 21 ساله بودم مستقل شدم و دیگر از او بی‌خبر بودم تا این‌که کریسمس امسال تصمیم گرفتم برای پیدا کردن خواهرم یک آگهی در روزنامه محلی بدهم تا شاید از او خبری به دست آورم.

خواهرم بعد از دیدن آگهی با شماره تلفن من تماس گرفت، با شنیدن صدایش، خیلی خوشحال شدم و باورم نمی‌شد. جالب اینجاست که خواهرم یک خیابان آن طرف تر از من زندگی می‌کرده است و من هیچ وقت او را ندیده بودم.

این خواهر و برادر که حالا پدربزرگ و مادربزرگ هستند، هر کدام صاحب چند فرزند و چندین نوه هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر