jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۲۰۱۲   ۱۶ آذر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۵

یکی از ماموران سابق سیا معتقد است؛ آمریکا ناگزیر است بزرگ‌ترین دشمن خود (ایران)‌ را به یک دوست تبدیل کند. به گزارش واحد مرکزی خبر، روبرت بیر در گفتگو با شبکه فرانس 24 ضمن بیان این که ایران در یک صفحه شطرنج، آمریکا را در وضعیت مات قرار داده است، گفت: این ایران است که با پذیرش توافقات امضا شده اجازه می‌دهد که این توافقات به مرحله اجرا برسند و اگر اقتصاد جهانی باز هم به نفت 150 دلاری بازگردد، این ایران است که تصمیم می‌گیرد بهای این نفت دو برابر شود یا نه.وی افزود: در تعریف من اگر کشوری بتواند اقتصاد جهانی را با خود همراه کند و آن را به زانو درآورد یک ابرقدرت است و ایران توانسته است که این کار را انجام دهد.

دستگیری 2 سرکرده گروهک تروریستی منافقین از سوی اینترپل

پلیس اینترپل فنلاند 2 سرکرده گروهک تروریستی منافقین را به جرم ترور شهروندان ایرانی دستگیر کرد.

به گزارش فارس و به نقل از روزنامه هلسینکی فنلاند این دو نفر به نام محمدعلی جابرزاده انصاری با نام مستعار قاسم و‌هادی روشن‌روانی با نام مستعار هوشنگ هستند. هادی روشن‌روانی 62‌ساله مسوولیت جاسوسی منافقین را عهده‌دار بود و به همین دلیل به وی لقب هوشنگ اخباری داده بودند.محمدعلی جابرزاده انصاری 60 ساله مسوولیت برنامه‌ریزی و استراتژی منافقین را عهده‌دار بود که به دست راست رجوی معروف است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر