jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۷۴۳۷   ۲۱ تير ۱۳۸۷  |  ۱۸:۱۸

پس از گذشت شش ماه از وقوع اولین قتل، قاتل هفت زن در کرج توسط پلیس دستگیر شد. سردار علیرضا اکبرشاهی ـ فرمانده انتظامی استان تهران ـ با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع و کشف چندین فقره قتل زنان در شهرستان کرج طی شش ماه گذشته و وجود برخی از تشابهات در نحوه قتل و رها کردن مقتولان، موضوع این قتل‌ها به صورت ویژه با تشکیل ستاد ویژه‌ای در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان تهران قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی استان تهران گفت: ماموران پلیس با استفاده از کلیه امکانات برای شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی، سرنخ‌هایی که از این پرونده به دست آوردند، فردی را به عنوان مظنون اصلی، مورد کنترل اطلاعاتی ویژه قرار دادند.

سردار اکبر شاهی اظهار کرد: علی‌رغم این که پلیس اطمینان داشت که قاتل، امکان ارتکاب به قتل‌های بیشتر را ندارد، متاسفانه با انتشار خبر بدون هماهنگی و شرح جزییات متناقض در دو نشریه، فرد مضنون اقدام به فرار از حوزه استان تهران کرد.

فرمانده انتظامی استان تهران افزود: پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، موفق به شناسایی مخفیگاه این مضنون در یکی از استان‌های کشور شد و با اعزام یکم تیم ویژه به محل مورد نظر ‌نامبرده را در روز چهارشنبه 19 تیر امسال دستگیر و به استان تهران منتقل کرد.

سردار اکبرشاهی با اشاره به این که متهم در بازجویی‌های اولیه خود به طور ضمنی به ارتکاب این قتل‌ها اعتراف کرده است، افزود: از آنجایی که تحقیقات پلیس جهت شناسایی همدستان احتمالی و سایر جرائم این متهم ادامه دارد، طی چند روز آینده، جزییات بیشتری درباره این پرونده اعلام خواهد شد.

چندی پیش نیز فرمانده انتظامی استان تهران از وقوع هفت فقره قتل از بهمن سال گذشته خبر داده بود که سن تمام مقتولان زن این پرونده، حداکثر 35 سال بوده و وجه تشابهاتی نیز در این قتل‌ها وجود داشت. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر