jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۸۴۸۸   ۰۳ دی ۱۳۸۱  |  ۱۶:۱۸

وجود یک حفره بزرگ در ویندوز XP باعث می شود تا هکرها بتوانند به راحتی سیستم قربانی را مورد هدف قرار دهند.این حفره به قدری جدی است که تمامی فایلهای روی ویندوز در خطر پاک شدن قرار می گیرند.

کدهای نفوذ کردن از روی یک ایمیل به صورت اچ تی ام ال قابل خواندن و اجرا شدن است و بعد یک فایل MP3 خطرناک ساخته شده و به فولدر اصلی Windows دسترسی نامحدود پیدا می کند. حتی این فایل نیاز به اجرا شدن ندارد و تنها ذخیره شدن آن در فولدر مذکور کفایت می کند. برخلاف ویندوز 2000در ویندوز XP تجزیه و بازخوانی فرمت های MP3 و WMA وجود دارد و با کلیک روی نوع فرمت مشخصات ریز فایل داده می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و فیکس کردن این حرفه به آدرس زیر مراجعه کنید:
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو