jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۷۱۹۴۸ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۸۷  |  ۰۰:۳۸

جام‌جم: شاید در پایان 10 بازی امروز لیگ دسته اول فوتبال، بهتر بتوان درباره شانس‌‌های اصلی صعود به لیگ‌برتر حرف زد. امروز این تیم‌ها به مصاف هم می‌روند: گروه الف: تراکتورسازی با استیل‌آذین، شموشک با کاوه، شهرداری بندرعباس با گل‌گهر سیرجان، سرخپوشان با پیام مشهد، نیروی زمینی با داماش/ گروه ب: شاهین پارس جنوبی با نساجی قائمشهر، هما با کوثر، آلومینیوم‌سازی اراک با اتکا، فولاد اهواز با تربیت یزد، مس رفسنجان با شهرداری تبریز.

رای دادگاه دایی  مایلی‌کهن؛ هفته بعد

جام‌جم: رئیس شعبه 1060 دادگاه عمومی تهران از صدور رای پرونده مایلی‌کهن  که با شکایت علی دایی تشکیل شده  ظرف یک هفته آینده خبر داد.

جلسه دیروز با حضور قاضی صفوی، مایلی‌کهن، موکلش و وکیل مدافع علی دایی برگزار شد.

دیدار فوتبالی‌ها با علی‌آبادی‌

جام‌جم: دیروز کادر فنی تیم ملی فوتبال با رئیس سازمان تربیت بدنی ملاقات کردند و او را در جریان برنامه‌های آینده این تیم قرار دادند.

علی‌آبادی برای این‌که از این جلسه به عنوان دخالت سازمان در امور فوتبال سوءتعبیر نشود، دراین‌‌باره گفت: نشست با فدراسیون فوتبال از جلسات همیشگی سازمان تربیت بدنی با فدراسیون‌هاست.

مصدومیت آقایی جدی است‌

جام‌جم: احتمال دارد عباس آقایی تا پایان فصل نتواند پرسپولیس را در لیگ برتر همراهی کند.

دکتر زرینه در‌این‌باره به ایسکانیوز گفت: بینی شکسته آقایی را جا انداختیم، اما اگر نیاز به جراحی باشد باید تا پایان فصل استراحت کند.

قطعه نام‌آوران، جایگاه ابدی فریبرز مرادی‌

جام‌جم: پیکر مرحوم فریبرز مرادی، بازیکن اسبق و بااخلاق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال، صبح دیروز با حضور جمعی از پیشکسوتان و هم‌دوره‌ای‌هایش، تشییع و در قطعه نام‌آوران آرام گرفت. مرحوم مرادی عصر روز یکشنبه بر اثر سانحه برق‌گرفتگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر