jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۷۰۶   ۱۰ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۸

یکی از 4مظنون اصلی متهم به آدم ربایی و قتل یک کودک 11ساله آلمانی ، دستگیر شد.

به گزارش یورونیوز، پلیس فرانکفورت توانست بخشی از پولهایی را که آدم رباها با تهدید، از خانواده مقتول گرفته بودند، از یک جوان 27ساله ای پیدا کرده و وی را به اتهام قتل بازداشت کند. بر این اساس ، به دنبال ربوده شدن و قتل یاکوب فول متزلر، فرزند یک بانکدار مشهور آلمانی ، موجی از خشم و تنفر سراسر آلمان را فرا گرفت و مردم خواستار دستگیری قاتلان شدند. به گفته پلیس ، این جوان 27ساله ، دانشجوی رشته حقوق و یکی از بستگان نزدیک خانواده متزلر است . خانواده متزلر به دلیل تهدیدات آدم رباها، مبلغ یک میلیون یورو در قبال آزادی فرزندشان پرداختند، اما در عوض جسد فرزندشان را در 70کیلومتری خانه خود در فرانکفورت به دست آوردند. پلیس بیم آن دارد که موج آدم ربایی بانکداران که در دهه 70و 80آلمان را گرفته بود، دوباره طغیان کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر